PASJA SZANSĄ NA SUKCES! – WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE ELEKTRYZUJĄCA PASJA

Elektroniczne Zakłady Naukowe > Aktualności > PASJA SZANSĄ NA SUKCES! – WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE ELEKTRYZUJĄCA PASJA

PASJA SZANSĄ NA SUKCES! – WEŹ UDZIAŁ W KONKURSIE ELEKTRYZUJĄCA PASJA

PRAWDZIWA PASJA wymaga nie tylko nieustannego pielęgnowania i rozwijania jej ale również promocji na forum. Pokaż światu swoją PASJĘ – przygotuj projekt na konkurs Elektryzująca Pasja. Właśnie ruszyła jego XI edycja, prace konkursowe można zgłaszać do 12 marca 2018 roku.

Już po raz jedenasty firma ELEKTROTIM S.A. wraz z Polskim Stowarzyszeniem Elektroinstalacyjnym oraz partnerami społecznymi, poszukuje młodych pasjonatów techniki. ZADANIE KONKURSOWE „Elektryzującej Pasji” polega na przygotowaniu prezentacji lub filmiku obrazującego wielką pasję autora pracy. Uczniowie mogą zgłaszać prace indywidualne, jak i grupowe (2-5 osób). Spośród zgłoszonych prac, specjalnie w tym celu powołane jury konkursowe, wybierze 15 finalistów, którzy rywalizować będą o nagrody główne i wyróżnienia. Konkurs skierowany jest uczniów szkół ponadgimnazjalnych z całej Polski. Zadaniem konkursowym jest przedstawienie swojej pasji, powiązanej z techniką tj. elektrotechniką, informatyką, czy telekomunikacją. Wyjątkowe hobby powinno być przedstawione w oryginalny i wyróżniający sposób, który będzie wskazywał na innowacyjność myślenia i kreatywność twórcy pracy konkursowej. Zdobywca pierwszego miejsca wygrywa nagrodę pieniężną o wartości 3.000 zł, dla wszystkich uczestników konkursu przewidziane są nagrody rzeczowe.

HARMONOGRAM KONKURSOWY

• Termin zgłaszania prac: 22 stycznia – 12 marca 2018 r.

• Ogłoszenie twórców 15-tu najlepszych prac – 26 marca 2018 r.

• Ogłoszenie zwycięzców, Gala Finałowa – 23 kwietnia 2018 r.

NAGRODY FINANSOWE

NAGRODY DLA UCZNIÓW:

• 1 miejsce – nagroda w wysokości 3.000 zł
  • 2 miejsce – nagroda w wysokości 1.500 zł
  • 3 miejsce – nagroda w wysokości 500 zł

NAGRODY DLA NAUCZYCIELI:

• Dla najaktywniejszego koordynatora, który zgłosi największą ilość prac, spełniających wymogi konkursu 1.000 zł
  • Dla koordynatora, którego uczeń zdobędzie 1. miejsca w konkursie 1.500 zł
  • Dla koordynatora, którego uczeń zdobędzie 2. miejsce w konkursie 750 zł