Podaruj misia

25 listopada na całym świecie obchodzimy Dzień Pluszowego Misia. Z tej okazji Fundacja „Na ratunek dzieciom z chorobą nowotworową” zorganizowała akcję „Podaruj misia pacjentom Przylądka Nadziei”. Chcemy, żeby w tym wyjątkowym dniu każdy mały pacjent kliniki dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić!
Zależy nam na tym, żeby każdy pacjent Przylądka Nadziei dostał pluszaka, do którego będzie mógł się przytulić! Ale chcemy również, żeby dzieci chore na raka zobaczyły, ilu mają Przyjaciół wokół siebie! To dlatego czekamy nie tylko na misie, ale i na zdjęcia wszystkich, którzy kupili przytulanki małym pacjentom.
Elektroniczne Zakłady Naukowe przyłączyły się do tej akcji, zebraliśmy gromadę misi i przytulanek, aby chore maluchy miały swojego pluszowego przyjaciela w ich trudnej walce z chorobą.
Życzymy zdrowia, zdrowia i jeszcze raz zdrowia.