Dni otwarte EZN

Dni otwarte EZN

Dyrekcja, Grono Pedagogiczne oraz Uczniowie Elektronicznych Zakładów Naukowych serdecznie zapraszają Uczniów klas VIII szkoły podstawowej na Dni Otwarte. W tym roku odbędą się one w dwóch terminach, tj. w dniach 18.03.2021r godzina 14.30 i 19.03.2022r godzina 10.00 – 13.00.

Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia naszej szkoły, zarówno w formie relacji online na szkolnym Facebooku – 18.03.2022r, a następnie osobistego spotkania z uczniami i pracownikami placówki, którzy chętnie podzielą się swoją wiedzą i fachowo poinformują o możliwościach kształcenia i rozwoju osobistego w obrębie wybranych profili – 19.03.2022r.

W trakcie spotkania przedstawiamy ofertę edukacyjną naszej szkoły. Można będzie obejrzeć specjalistyczne pracownie, w których nasi uczniowie zdobywają umiejętności zawodowe oraz poznać przyszłych nauczycieli.

ZAPRASZAMY!!!

Skip to content