SU EZN na III miejscu w Konkursie na Najlepszy Samorząd Uczniowski we Wrocławiu

Elektroniczne Zakłady Naukowe > Aktualności > SU EZN na III miejscu w Konkursie na Najlepszy Samorząd Uczniowski we Wrocławiu

SU EZN na III miejscu w Konkursie na Najlepszy Samorząd Uczniowski we Wrocławiu

Z wielką radością informujemy, że Samorząd Uczniowski EZN zajął III miejsce w XIX Konkursie na Najlepszy Samorząd Uczniowski Gimnazjów i Szkół Ponadgimnazjalnych Wrocławia
Nagrodę otrzymaliśmy za innowacyjne projekty skierowane do młodzieży, podejmowanie ciekawych działań angażujących całą społeczność uczniowską, aktywną współpracę z innymi organami szkoły i konsekwentne organizowanie pracy Samorządu Uczniowskiego.

Mamy nadzieję, że aktualny rok szkolny będzie jeszcze lepszy.

Zapraszamy wszystkich chętnych do współpracy, aktywnego działania i dzielenia się z nami pomysłami – skrzynka na pomysły i uwagi znajduje się na parterze przy portierni.
Prezydium SU wraz z opiekunem SU.